Liaudiškos muzikos vakarone Suk Suk Ratelį

Renginio Dubline Akimirkos

Liaudiškos muzikos vakaronė Suk Suk Ratelį…

Suk Suk ratelį

Tokiais žodžiais iš senos lietuvių liaudies dainos buvo pavadintas praėjusio penktadienio vakaras.Vakaras, kai Dublino lietuviai po dienos darbų skubėjo ne į namus o į liaudišką vakaronę-juk nedažnai po Airijos dangumi suskamba lietuviškos sutartinės.O ją organizavo ir tautiečius sukvietė ALB Dublino skyriui padedant du šaunūs kolektyvai:“Lietuviškas Dobilas“,kurio dainos jau eilė metų virpina jautriausias Airijos lietuvių sielos kerteles ir gausus svečių būrys –folklorinis ansamblis “Saduto“iš Londono.

Dublino pirmininkė R.Raižienė pasveikino susirinkusiuosius ir pristatė garbingus svečius.Na ir prasidėjo-dainos keitė šokius,šokiai-dainas.Tik nuskambėjus dobiliečių atliekamai “Eina saulelė aplinkui dangų“,jautria ilgesinga melodija į susirinkusiuosius prabilo sadutiečių “Vilties valsas“.

Pertraukėlės metu susirinkusieji skanavo savo ir vakaro generalinių rėmėjų “Dublin duona“suneštomis vaišėmis,ir dalinosi įspudžiais.

Akimirkai pasijutome laikas sugrįžo atgal-į ten iš kur atėjome- su savo mintimis apie artimuosius,sapnais apie kvepiančias pievas ar Baltijos jūros ošimą.Ir susikibę rankomis, tarsi viena šeima būtume šokom ratelį, polkutę,klumpakojį.

“Saduto “vadovė Ligita džiaugėsi šiltu bendravimu su dubliniečiais ir įteikusi atminimo dovanėles kvietė atvykti į Londoną.

Šventė baigėsi,tačiau niekas neskubėjo skirstytis.O išeidami išsinešėme dalelę šilumos.Norėtusi padėkoti žmonėms padovanujiesiems šį mažą stebuklą:

Visam šauniam “Saduto“kolektyvui,kuris ir netekęs instrumentų kelionėje nesutriko;

Niekada nepavargstančiai ir išradingai“Lietuviško Dobilo “vadovei Jurgitai;

Mus nuolat lietuviška duonele lepinančiai įmonei “Dublin duona“.

Ir žinoma,kiekvienam lietuviui, kurio neišgąsdino lietus nei nuovargis.Kuriam vis dar miela senolių daina ir buvimas kartu.Kaip gera žinoti,kad nesvarbu kur-Dubline ar Londone esam šiandien- ten visada bus ir mažytė Lietuva,nes ji gyvena mūsų širdyse.

Info@alb.ie

_________________________________________________________________________________________________________

Kviečiame VISUS VISUS Airijoje Lietuvius.

Šių metų Kovo 19d.18val. Lietuviškas Dobilas (Dublinas)ir Lietuviško folkloro kolektyvas“Saduto“(Londonas) kviečia Jus į Liaudiškos muzikos vakaronę Suk Suk Ratelį…


Video Archyvas>>> Užgavėnės 2010 Lietuvių Sodyboje su Lietuviško folkloro kolektyvu Saduto Anglija

Laukiame Jūsų adresu: YMCA Aungier street, Dublinas 2

Organizatoriai:

Informacija tel: Jurga 0851058788, Rasa 0857605423


Vaišinsimės arbata.

O sumuštinių ir pyragėlių atsineškime visi…

————————————————————————————————————————————————————————————–

Renginys nemokamas ir registracija nebūtina, bet užsiregistrave gausite Naujienas apie artėjančius Renginius.Taip pat pradžiuginsime ir dalyvių atsiliepimais bei įamžintomis akimirkomis.Dar kartą įveskite savo El. Pašto adresą.

Comments are closed.